110 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Підкладка LED Mount чорного кольору для 18-и світлодіодів, призначена для встановлення на неї серії надяскравих светодиодов потужністю 1-5 Вт. Підкладка має позначення полярності та використовується для зручного під'єднання живлення до світлодіодів, а також для монтажу світлодіодів на радіатор. Матеріал корпусу алюміній.
| Загальні | |
| Розміри (довжина x ширина) | 960x33 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Технічні | |
| Кількість встановлюваних світлодіодів | 18 |
| Тип встановлюваних світлодіодів | 1 Вт, 3 Вт, 5 Вт |
Важливо! Зверніть увагу на те, що підкладка не є охолоджувальним радіатором світлодіода. Радіатор розраховується й встановлюється окремо, залежно від потужності світлодіода та типу встановлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dilux |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Кількість світлодіодів | 18 шт. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Габарити | |
| Довжина | 960 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Висота | 3 мм |