


74,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ КОМПЛЕКТУ:
Потужність: 20-25 Вт
Напруга: 110-220 В
Світловий потік: 4000-4500 лм
Індекс передавання кольору: 60-85
Кут освітлення: 120 градусів
Робоча температура: від -20 градусів Цельсія до 60 градусів Цельсія.
Розмір: 72 х 40 мм.
РОЗМІР ПОЛУПРОВОДНИКА 25 Х 25 мм.
Для під'єднання світлодіодної LED-матриці 20 Вт не знадобиться додаткового драйвера (IC-драйвер змонтований на корпусі матриці). Для під'єднання до мережі світлодіода достатньо під'єднати дріт із напругою 220 В, а також для тривалішої експлуатації необхідний гарний тепловідвід (радіатор).
Надяскраві світлодіоди часто застосовуються під час виготовлення світлодіодних ламп, прожекторів і ліхтариків. Також чудово підійдуть для створення саморобних джерел світла, як-от світильники та лампи.
| Загальні | |
| Розміри (Д х Ш х В) | 72 х 40 х 2,5 мм |
| Технічні | |
| Робоча напруга | 220 В |
| Матеріал підкладки | алюміній (1,4 мм) |
| Розсіювана потужність | 20 Вт |
| Світловий потік | 4500 Лм |
| Кут випромінювання світла | 120° |
| Колір світіння | Теплий білий Білий, Холодний білий |
| Колірна температура | 3000-3300K, 4000-4300K, 6000 - 6300К |
| Монтаж | Встановлюється на додатковий радіатор |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dilux |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кут свічення | 120 град. |
| Напруга | 220 В |
| Максимальна потужність | 35 Вт |
| Світловий потік | 4300 лм |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Колірна температура | 3500K |