16,30 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Модулі продаються кратно 10 штук
Кольоровий світлодіодний модуль SMD3030 3LED 3 Ватт (IP65) з лінзою Світлодіодний герметичний лінійний модуль. Тип світлодіода 3030, кількість світлодіодів у модулі 3 шт. Режим миготіння. Напруга 12V, потужність 3W, світловий потік 220 Лм, колір світіння rgb, кут світіння 15х40 градусів. Ступінь захисту IP65. Довжина проводу між модулями 65 мм. Розміри 75x39x9,5 мм. Паковання 10 штук. Розміри паковання 200x80x20 мм. Вага паковання 170 г забезпечує дуже яскраву підсвітку будь-яких форм. Завдяки довжині під'єднаних між собою плат, що містять по 3 світлодіода, їх монтаж відбувається досить швидко та просто. Світлодіодний клас виготовлений у вологозахищеному корпусі, що дає змогу застосовувати його як у приміщенні, так і на вулиці.
| Загальні | |
| Тип модуля (кластера) | Світлодіодний |
| Розміри (Д х Ш х В) | 48 х 32 х 14мм |
| Технічні | |
| Робоча напруга | 12 В |
| Споживана потужність | 3Вт |
| Світловий потік | 400-420 Лм |
| Тип світлодіодів | SMD 3030 |
| Кількість світлодіодів | 3шт |
| Кут випромінювання світла | side light |
| Колір світіння | Холодний білий 6000-6200K, червоний, синій, зелений, жовтий ступінь захисту ip 65 робоча температура -40° до 85 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dilux |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колірна гамма | RGB |
| Кут свічення | 140 град. |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Напруга | 12 В |
| Максимальна потужність | 0.7 Вт |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Клас стрічки | Стандарт |