178,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Світлодіодний модуль COB LED 50W Full Spectrum для досвічування рослин, робоча напруга 220V світловий потік 5000 Лм, колірна температура 380-840nm.
Дає змогу отримати піки енергії в основних зонах фотосинтезу та фоторецептерів.
Завдяки широкому покриттю додаткових зон — чудово замінює сонце за повного світлотворення.
Чудове поєднання універсальності, повного спектра (full spectrum) та ефективності.
Цей світлодіодний модуль виготовлений за сучасною технологією складання led-модулів Chip-On-Board («чип на платі» або COB). COB-модулі призначені для самостійного розроблення світлодіодних ламп, світлодіодних світильників, трекових світильників, світлодіодних прожекторів тощо.
| Загальні | |
| Розміри (Д х Ш х В) | 96 х 68 х 2,5 мм |
| Технічні | |
| Робоча напруга | 220 В |
| Матеріал підкладки | алюміній (1,4 мм) |
| Розсіювана потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 4800 - 5000 Лм |
| Кут випромінювання світла | 120° |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000 — 6300 К, 3000 К |
| Монтаж | Встановлюється на додатковий радіатор |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dilux |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Спектр світіння | Мультиспектр |
| Світловий потік | 5000 лм |
| Довжина | 96 мм |
| Кут свічення | 120 |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Колірна температура | 4000 К |
| Клас стрічки | Стандарт |
| Напруга | 220 В |
| Максимальна потужність | 50 |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Колір світіння | Повний спектр |
| Габарити | |
| Висота | 3 мм |
| Ширина | 68 мм |