171,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Для створення затишної та романтичної атмосфери в кімнаті вам буде потрібна світлодіодна RGB лампочка. Вона також стане в пригоді власникам ресторанів, барів, кафе та клубів. Лампа може випромінювати 16 кольорів (червоний, синій, зелений, 12 різних відтінків і, звісно ж, білий колір є може працювати як звичайна). Крім того, можна змінювати яскравість світіння, а також режим.
Світлодіодна лампа працює в 5 режимах:
1. Звичайне постійне світіння;
2. Стробоскоп (швидко);
3. Стробоскоп (повільно);
4. Плавна зміна кольору світіння (швидко);
5. Плавна зміна кольору світіння (повільно).
До комплекту входить компактний і легкий пульт дистанційного керування (з літієвою батарейкою) з радіусом дії 6 метрів і можливістю керування декількома лампочками одночасно.
Перевагам світлодіодної лампочки, як і цілої технології:
1. Найнижче енергоспоживання з усіх відомих джерел світла (приблизно у 8-10 разів ефективніше за лампи розжарювання і 1.5-2 рази енергоощадної лампи);
2. Дуже великий термін експлуатації;
3. Екологічність і нешкідливість (не містить парів ртуті, не випромінює ультрафіолет і не мерехтить, на відміну від енергоощадної лампы);
4. Набагато краще витримує великі перепади напруги без погіршення якості освітлення;
Характеристики світлодіодної лампи:
1 Діапазон напруги живлення AC 85-265V, 50-60 Hz;
2 Потужність 3Вт;
3 Яскравість: 350-400 люменів;
4 Середній термін експлуатації: 50000 год;
5 Керування: інфрачервоний пульт керування
Ефективна відстань керування: 6 метрів;
6 Кут освітлення: 120 градусів;
7 Цоколь GU10;
8 Матеріал: алюміній, пластик;
9 Розміри лампи: 49 mm (діаметр) x 61 mm (висота)
10 Вага лампи 120 г;
11 Розміри пульта: 84*51*5mm;
12 Вага пульта: 21 гр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dilux |
| Країна виробник | Китай |
| Рефлектор | Так |
| Форма лампочки | MR16 |
| Тип цоколя | Різьба |
| Потужність | 3 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 30 Вт |
| Цоколь | GU10 |
| Мінімальна робоча напруга | 85 В |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |