



448,80 ₴
Показати оптові ціниLED Driver 1080mA для світлодіодів 100-200W у вологозахищеному корпусі.
Застосовується переважно для живлення від мережі 220 В декількох світлодіодів потужністю 50 або 100 W у прожекторах і консольних вуличних світильниках. Також такий драйвер застосовується для живлення великої кількості менших світлодіодів у потужних світильниках для торгових, виставкових залів, виробничих цехів тощо.
Напруга вхід.: AC 180-265В 50/60 Гц.
Напруга вихід.: DC 100-160В 1080mA +5%.
До мережі 220 В під'єднуються дроти коричневого та синього кольорів (жовтий дріт для заземлення корпусу світильника), до світлодіодів живлення подається за чорним (мінус) і червоним (плюс) дротами.
| Загальні | |
| Тип драйвера | Led-драйвер |
| Тип корпусу | Алюміній (герметичний) |
| Габаритні розміри | 129 x 36 x 27 мм |
| Технічні | |
| Вхідна напруга | 180 — 265 В |
| Вихідна напруга | 100 — 160 В |
| Вихідний струм | 1080 мA |
| Ступінь захисту | IP 67 |
| Робоча температура | -40° до 85°C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dilux |
| Країна виробник | Китай |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту, IP | IP67 |
| Потужність | 200 Вт |
| Вид виробу | Led драйвер |