Вітаю. Знову відвідала магазин. Придбала потрібні речі. Швидко отримала. Шопінгом задоволена. Все на належному рівні. Рекомендую 💯
Все файно. Але товар розпродався. Пан продавець повідомив, зателефонувавши. Але я все ж скористаюсь пропозиціями магазину і зроблю нове замовлення. 😉